Přejít na obsah
CLOUD
Pracujte efektivně a odkudkoliv díky službě Office 365.
 
Office 365 od společnosti Microsoft přináší vzájemně provázané cloudové verze známých produktů pro komunikaci a spolupráci s nejnovější verzí sady kancelářských aplikací. Díky široké nabídce předplatného je toto řešení vhodné od malých firem a živnostníků až po velké firmy.

Portfolio Office 365
Aplikace Office 365
Aplikace Office 365
Služby Office 365
Služby Office 365
Výhody řešení Office 365:


 • přístup k e-mailu, dokumentům a kalendáři prakticky z libovolného zařízení
 • jednoduchá a zabezpečená spolupráce s kolegy i obchodními partnery
 • nativní spolupráce se systémem Microsoft Office a dalšími každodenně používanými programy
 • profesionální řešení na nejvyšší úrovni - telefonická podpora, garance 99,9% dostupnosti služeb, geografická redundance, zotavení v případě havárie a robustní prvky a standardy zabezpečení a ochrany osobních údajů
 • ucelená řešení zahrnující kancelářské aplikace, portály, extranety, externí weby, zasílání rychlých zpráv, hlasové i videokonference, webové konference, e-mail, hlasová pošta a sjednocené zasílání zpráv
 • možnost volby různých služeb podle potřeby, které nabízejí předvídatelnost a flexibilitu pro celou nebo libovolnou část organizace
 • propojení s lokální doménovou infrastrukturou - jeden účet pro lokální doménu i cloud
Nezanedbatelnou výhodou cloudových služeb jsou ekonomické úspory. V první řadě se jedná o vstupní investice, které jsou minimální – není potřeba pořizovat drahé licence za software, lokální výkon serverové infrastruktury může být nižší (případně žádný). Není potřeba řešit lokální IT systémy.

Serverová infrastruktura se obvykle obnovuje ihned, jak skončí podpora od výrobce. Při využití cloud služeb se o infrastrukturu nestaráte, takže nemusíte každých 3 až 5 let kupovat a instalovat nové servery a migrovat na ně data ze starých. U vlastní IT infrastruktury se objevuje celá řada dodatečných výdajů. Tu je třeba koupit nový disk, tu je třeba reinstalovat server po neočekávaném pádu, atd. Nic podobného vás u Cloud řešení nepotká. Vy si platíte službu a je na poskytovateli, aby vám ji dodal.

Jedna z velkých předností řešení služeb v Cloudu je, že můžete měnit kapacitu služeb, která je takřka neomezená. Vyhráli jste velkou zakázku a budete potřebovat 100 poštovních schránek pro nové zaměstnance? S Cloud řešením je máte do 10 minut. S vlastní infrastrukturou je možné, že budete muset jít dokoupit další server, případně nakoupit nové licence pro Váš poštovní server. Propustili jste 50 zaměstnanců? Pak si pronajmete o 50 poštovních schránek méně a okamžitě ušetříte. S vlastní infrastrukturou vám přitom zbyde původní kapacita, která ke vám náhle k ničemu.

U služeb Office 365 nabízíme licencování na měsíční bázi. Díky tomu zákazníci platí jen za ty služby, které opravdu využívají.
Náš tip:
Nejoblíbenějším plánem předplatného u našich zákazníků je Exchange Online, plán 1. Za měsíční cenu cca 90 Kč uživatel získává následující služby:

Outlook
 • firemní pošta, kalendář a kontakty v počítači, telefonu a na webu
 • přístup z libovolného zařízení - PC/Mac, webový prohlížeč, telefon se systémy Windows Phone, iOS, Android, Symbian a BlackBerry
 • 50 GB uživatelské poštovní schránky, kterou lze dokonale integrovat s aplikací Outlook
 • sdílené kalendáře, kontakty, úkoly
 • synchronizace služby s lokální Active Directory
 • pokročilá antivirová ochrana, malware a spyware filtry proti nevyžádané poště
 • automatická online archivace
 • nonstop zákaznická podpora
Mohlo by Vás zajímat
Microsoft: Internet Explorer není prohlížeč, přestaňte ho tak používat!
Bez kontextu nedává tento nadpis asi většině uživatelů žádný smysl. "Internet Explorer je přeci internetový prohlížeč" bude tvrdit většina z nich. Podle Microsoftu ovšem ne. Jde o „řešení pro kompabilitu“, jak ho nazval šéf bezpečnosti společnosti Chris Jackson.
Vytvořil admin - 11/2/2019
WhatsApp Gold - kecálek za všechny peníze.
WhatsApp Gold má být údajně exkluzivní verze oblíbené chatovací aplikace. Nicméně obsahuje malware, přes který se snaží počítačoví piráti ukrást vaše údaje.
Vytvořil admin - 7/1/2019
HAMR není jen stará kovářská dílna, ale i technologie zápisu na pevný disk.
Technologie HAMR společnosti Seagate (MAMR u Western Digital) konečně přichází a díky ní kapacity pevných disků výrazně stoupnou. Do pěti let bychom prý měli být až u 48 TB na jeden pevný disk.
Vytvořil admin - 8/11/2018
Zaujali Vás naše cloudové služby?
Kontakt
Služby


 +420 777 160 607
  info@itmi.cz
  Svatý Mikuláš 139, 284 01 Kutná Hora
horizontalní linka
© Copyright ITM Internet 2019
horizontalní linka
Návrat na obsah